Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS 6-7 GI / WHITE / FEMALE / 46lbs
(DAY 2)
Färdig
Stella Boucher
Rocky Mountain BJJ
Casey Graham Kodokan Jiu-jitsu Club Vann på Walkover
KIDS 8-9 GI / WHITE / FEMALE / 68lbs
(DAY 2)
6
Färdig
Sadie Clark
Carlson Gracie Team
Vann på poäng - 03:00
Sidara Orydzuk Black Gold Jiu-Jitsu
KIDS 10-11 GI / WHITE / FEMALE / 99lbs
(DAY 2)
6
Färdig
Mia Sethi
Team 99/BJJ program
Erin Bodner Carlson Gracie Team Vann på Submission - 02:07
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 46lbs
(DAY 2)
5
Färdig
Gabriel Hagemeyer
Carlson Gracie Team
Vann på poäng - 01:26
Conal Pierse Arashi Do Acadia
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
8
Färdig
Jax Bencharski
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:26
Theo Morris Authentic Jiu Jitsu
KIDS 8-9 GI / WHITE / MALE / 61lbs
(DAY 2)
7
Färdig
Knox Ager
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Logan Clark Back to the Mat BJJ Vann på Submission - 02:36
KIDS 8-9 GI / WHITE / MALE / 76lbs
(DAY 2)
7
Färdig
Mason Kostyk
The Ludus Martial Arts Academy
Leelund Chadwick Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 02:41
KIDS 10-11 GI / WHITE / MALE / 112lbs
(DAY 2)
8
Färdig
Colton Skoll
Alliance BJJ Calgary
Vann på Submission - 01:10
Kirill Shulgin Arashi Do BEHRING
KIDS 12-13 GI / WHITE / MALE / 95lbs
(DAY 2)
7
Färdig
Drake Devries
MVM ACADEMY
Jaxon Mccowan Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:43
KIDS 10-11 GI / WHITE / FEMALE / 99lbs
(DAY 2)
7
Färdig
Mia Sethi
Team 99/BJJ program
Erin Bodner Carlson Gracie Team Vann på poäng - 04:00
KIDS 8-9 GI / WHITE / FEMALE / 61lbs
(DAY 2)
8
Färdig
Amanda Yaniw
Carlson Gracie Team
Vann på Submission - 00:47
Zofia Greschuk Kabz Martial Arts
KIDS 14-15 GI / WHITE / MALE / 135lbs+
(DAY 2)
12
Färdig
Dante D'Abadie
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Matthew Legendre The Ludus Martial Arts Academy
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
10
Färdig
Sebastian Steier
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Ethan Urlacher Rocky Mountain BJJ Vann på poäng - 03:00
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 46lbs
(DAY 2)
6
Färdig
Cooper Clark
Carlson Gracie Team
Gabriel Hagemeyer Carlson Gracie Team Vann på poäng - 03:00
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
9
Färdig
Madden Kent
Carlson Gracie Team
Vann på poäng - 03:00
Eaton McMurtrie Arashi Do Red Deer
KIDS 8-9 GI / WHITE / FEMALE / 61lbs
(DAY 2)
9
Färdig
Amanda Yaniw
Carlson Gracie Team
Vann på poäng - 03:00
Zofia Greschuk Kabz Martial Arts
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 54lbs
(DAY 2)
7
Färdig
Banx Ager
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Stella Derby Carlson Gracie Team Vann på poäng - 03:00
KIDS 14-15 GI / WHITE / FEMALE / 135lbs+
(DAY 2)
10
Färdig
Asia Hill
Rocky Mountain BJJ
Vann på Submission - 00:47
Rayanne Lenes Team Galo Jiu Jitsu
KIDS 10-11 GI / WHITE / MALE / 112lbs
(DAY 2)
9
Färdig
Silas Ringelberg
Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
Kirill Shulgin Arashi Do BEHRING Vann på Submission - 02:38
KIDS 8-9 GI / WHITE / MALE / 76lbs
(DAY 2)
8
Färdig
Eli Ringelberg
Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:53
Mason Kostyk The Ludus Martial Arts Academy
KIDS 12-13 GI / WHITE / MALE / 95lbs
(DAY 2)
8
Färdig
Xavier Romeskie
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:04
Jaxon Mccowan Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 54lbs
(DAY 2)
9
Färdig
Ibrahim Mirza
Back to the Mat BJJ
Charlie Pierse Arashi Do Acadia Vann på Submission - 01:38
KIDS 8-9 GI / WHITE / FEMALE / 86lbs
(DAY 2)
11
Färdig
Simon Wilkey
Authentic Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Olivia Halsted Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
KIDS 14-15 GI / WHITE / FEMALE / 135lbs+
(DAY 2)
11
Färdig
Sasha Baudais
Rocky Mountain BJJ
Asia Hill Rocky Mountain BJJ Vann på Submission - 02:05
KIDS 10-11 GI / WHITE / MALE / 112lbs
(DAY 2)
10
Färdig
Colton Skoll
Alliance BJJ Calgary
Kirill Shulgin Arashi Do BEHRING Vann på poäng - 04:00
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
11
Färdig
Birkley Hafso
MVM ACADEMY
Vann på poäng - 03:00
Gwillym Owen Gracie Barra Edmonton
KIDS 8-9 GI / GREY / MALE / 76lbs
(DAY 2)
10
Färdig
Fenixx Greenidge
Carlson Gracie Team
Vann på poäng - 03:00
Sterling Birch 101 Academy
KIDS 14-15 GI / WHITE / MALE / 135lbs+
(DAY 2)
13
Färdig
Dante D'Abadie
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Matthew Legendre The Ludus Martial Arts Academy
KIDS 8-9 GI / GREY / MALE / 86lbs
(DAY 2)
12
Färdig
Eli Ringelberg
Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 02:26
Abi Cameron Arashi Do BEHRING
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
12
Färdig
Jax Bencharski
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 02:08
Madden Kent Carlson Gracie Team
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 54lbs
(DAY 2)
11
Färdig
Jonah Simms
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Charlie Pierse Arashi Do Acadia Vann på poäng - 03:00
KIDS 10-11 GI / WHITE / MALE / 112lbs+
(DAY 2)
11
Färdig
Graydon Friedley
The Ludus Martial Arts Academy
Gabriel Gierus Authentic Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00