Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS 6-7 GI / WHITE / FEMALE / 46lbs
(DAY 2)
Afgelopen
Stella Boucher
Rocky Mountain BJJ
Casey Graham Kodokan Jiu-jitsu Club Gewonnen via Walkover
KIDS 8-9 GI / WHITE / FEMALE / 68lbs
(DAY 2)
6
Afgelopen
Sadie Clark
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Sidara Orydzuk Black Gold Jiu-Jitsu
KIDS 10-11 GI / WHITE / FEMALE / 99lbs
(DAY 2)
6
Afgelopen
Mia Sethi
Team 99/BJJ program
Erin Bodner Carlson Gracie Team Gewonnen via Overgave - 02:07
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 46lbs
(DAY 2)
5
Afgelopen
Gabriel Hagemeyer
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Punten - 01:26
Conal Pierse Arashi Do Acadia
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
8
Afgelopen
Jax Bencharski
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:26
Theo Morris Authentic Jiu Jitsu
KIDS 8-9 GI / WHITE / MALE / 61lbs
(DAY 2)
7
Afgelopen
Knox Ager
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Logan Clark Back to the Mat BJJ Gewonnen via Overgave - 02:36
KIDS 8-9 GI / WHITE / MALE / 76lbs
(DAY 2)
7
Afgelopen
Mason Kostyk
The Ludus Martial Arts Academy
Leelund Chadwick Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 02:41
KIDS 10-11 GI / WHITE / MALE / 112lbs
(DAY 2)
8
Afgelopen
Colton Skoll
Alliance BJJ Calgary
Gewonnen via Overgave - 01:10
Kirill Shulgin Arashi Do BEHRING
KIDS 12-13 GI / WHITE / MALE / 95lbs
(DAY 2)
7
Afgelopen
Drake Devries
MVM ACADEMY
Jaxon Mccowan Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:43
KIDS 10-11 GI / WHITE / FEMALE / 99lbs
(DAY 2)
7
Afgelopen
Mia Sethi
Team 99/BJJ program
Erin Bodner Carlson Gracie Team Gewonnen via Punten - 04:00
KIDS 8-9 GI / WHITE / FEMALE / 61lbs
(DAY 2)
8
Afgelopen
Amanda Yaniw
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Overgave - 00:47
Zofia Greschuk Kabz Martial Arts
KIDS 14-15 GI / WHITE / MALE / 135lbs+
(DAY 2)
12
Afgelopen
Dante D'Abadie
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Matthew Legendre The Ludus Martial Arts Academy
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
10
Afgelopen
Sebastian Steier
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Ethan Urlacher Rocky Mountain BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 46lbs
(DAY 2)
6
Afgelopen
Cooper Clark
Carlson Gracie Team
Gabriel Hagemeyer Carlson Gracie Team Gewonnen via Punten - 03:00
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
9
Afgelopen
Madden Kent
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Eaton McMurtrie Arashi Do Red Deer
KIDS 8-9 GI / WHITE / FEMALE / 61lbs
(DAY 2)
9
Afgelopen
Amanda Yaniw
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Zofia Greschuk Kabz Martial Arts
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 54lbs
(DAY 2)
7
Afgelopen
Banx Ager
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Stella Derby Carlson Gracie Team Gewonnen via Punten - 03:00
KIDS 14-15 GI / WHITE / FEMALE / 135lbs+
(DAY 2)
10
Afgelopen
Asia Hill
Rocky Mountain BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:47
Rayanne Lenes Team Galo Jiu Jitsu
KIDS 10-11 GI / WHITE / MALE / 112lbs
(DAY 2)
9
Afgelopen
Silas Ringelberg
Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
Kirill Shulgin Arashi Do BEHRING Gewonnen via Overgave - 02:38
KIDS 8-9 GI / WHITE / MALE / 76lbs
(DAY 2)
8
Afgelopen
Eli Ringelberg
Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:53
Mason Kostyk The Ludus Martial Arts Academy
KIDS 12-13 GI / WHITE / MALE / 95lbs
(DAY 2)
8
Afgelopen
Xavier Romeskie
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:04
Jaxon Mccowan Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 54lbs
(DAY 2)
9
Afgelopen
Ibrahim Mirza
Back to the Mat BJJ
Charlie Pierse Arashi Do Acadia Gewonnen via Overgave - 01:38
KIDS 8-9 GI / WHITE / FEMALE / 86lbs
(DAY 2)
11
Afgelopen
Simon Wilkey
Authentic Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Olivia Halsted Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
KIDS 14-15 GI / WHITE / FEMALE / 135lbs+
(DAY 2)
11
Afgelopen
Sasha Baudais
Rocky Mountain BJJ
Asia Hill Rocky Mountain BJJ Gewonnen via Overgave - 02:05
KIDS 10-11 GI / WHITE / MALE / 112lbs
(DAY 2)
10
Afgelopen
Colton Skoll
Alliance BJJ Calgary
Kirill Shulgin Arashi Do BEHRING Gewonnen via Punten - 04:00
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
11
Afgelopen
Birkley Hafso
MVM ACADEMY
Gewonnen via Punten - 03:00
Gwillym Owen Gracie Barra Edmonton
KIDS 8-9 GI / GREY / MALE / 76lbs
(DAY 2)
10
Afgelopen
Fenixx Greenidge
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Sterling Birch 101 Academy
KIDS 14-15 GI / WHITE / MALE / 135lbs+
(DAY 2)
13
Afgelopen
Dante D'Abadie
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Matthew Legendre The Ludus Martial Arts Academy
KIDS 8-9 GI / GREY / MALE / 86lbs
(DAY 2)
12
Afgelopen
Eli Ringelberg
Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:26
Abi Cameron Arashi Do BEHRING
KIDS 6-7 GI / GREY / MALE / 61lbs
(DAY 2)
12
Afgelopen
Jax Bencharski
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:08
Madden Kent Carlson Gracie Team
KIDS 6-7 GI / WHITE / MALE / 54lbs
(DAY 2)
11
Afgelopen
Jonah Simms
Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
Charlie Pierse Arashi Do Acadia Gewonnen via Punten - 03:00
KIDS 10-11 GI / WHITE / MALE / 112lbs+
(DAY 2)
11
Afgelopen
Graydon Friedley
The Ludus Martial Arts Academy
Gabriel Gierus Authentic Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00