Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
WOMEN NO GI / INTERMEDIATE (BLUE) / 125lbs / ADULT
(Day 1)
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 165lbs / ADULT
(Day 1)
4-34
Gotowy
Sean Carroll
Seibukan Connection
Adam Harrouche 10th Planet Calgary Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
MENS ABSOLUTE (NO GI) / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK)
(Day 1)
37
Gotowy
Ty Bridgwater
Rocky Mountain BJJ
Kauan Barboza Checkmat HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:33
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 180lbs / MASTER 1 (30+)
(Day 1)
2-33
Gotowy
Mike Keast
Carlson Gracie Team
Andrew Little Champions Creed Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 195lbs / MASTER 2 (35+)
(Day 1)
38
Gotowy
Shawn Thomas
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 05:00
Dino Garibovic Kodokan Jiu-jitsu Club
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 216lbs+ / MASTER 1 (30+)
(Day 1)
4-36
Gotowy
JAMES MILLS
Rocky Mountain BJJ
Jesse Rojas Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 05:00
MENS ABSOLUTE (NO GI) / INTERMEDIATE (BLUE)
(Day 1)
1-39
Gotowy
Jeff Hecht
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 06:00
Danylo Zelenskyy Rocky Mountain BJJ
MENS ABSOLUTE (NO GI) / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK)
(Day 1)
35
Gotowy
Avery Gouin
Affinity Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Sean Keogan Kingdom MMA
MENS ABSOLUTE (NO GI) / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK)
(Day 1)
39
Gotowy
Corey Guitard
10th Planet Calgary
Harrison Woods ON GUARD BRAZILIAN JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
MEN NO GI / INTERMEDIATE (BLUE) / 165lbs / MASTER 1 (30+)
(Day 1)
3-38
Gotowy
Ali Karout
JR Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
George Levangie Carlson Gracie Team
WOMEN NO GI / INTERMEDIATE (BLUE) / 125lbs / ADULT
(Day 1)
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 165lbs / ADULT
(Day 1)
4-35
Gotowy
Shane Fortin
Black Gold Jiu-Jitsu
Adam Harrouche 10th Planet Calgary Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 195lbs / ADULT
(Day 1)
1-41
Gotowy
Thando Ncube
Gracie Barra Edmonton
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:18
Robert Anastase Kingdom MMA
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 216lbs+ / MASTER 1 (30+)
(Day 1)
4-37
Gotowy
JAMES MILLS
Rocky Mountain BJJ
Jesse Rojas Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 05:00
MENS ABSOLUTE (NO GI) / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK)
(Day 1)
40
Gotowy
Kenny Bhullar
Carlson Gracie Team
Avery Gouin Affinity Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 06:50
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 195lbs / ADULT
(Day 1)
1-42
Gotowy
Michele Catani
10th Planet Calgary
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Joshua Steiner Carlson Gracie Team
MEN NO GI / INTERMEDIATE (BLUE) / 216lbs / ADULT
(Day 1)
2-37
Gotowy
Ryan O'Connor
Kingdom MMA
Jori Romans Carlson Gracie Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 216lbs / MASTER 2 (35+)
(Day 1)
4-39
Gotowy
Ryan Pye
Black Gold Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Frank Salmon Okotoks Brazilian Jiu-Jitsu
MEN NO GI / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK) / 180lbs / ADULT
(Day 1)
3-40
Gotowy
Adam Wayne
10th Planet Calgary
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:49
Ty Bridgwater Rocky Mountain BJJ
MENS ABSOLUTE (NO GI) / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK)
(Day 1)
41
Gotowy
Matthew Spisak
No team/ no affiliation
Kauan Barboza Checkmat HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
MENS ABSOLUTE (NO GI) / INTERMEDIATE (BLUE)
(Day 1)
1-40
Gotowy
Grayson St-Laurent
101 Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Jeff Hecht Carlson Gracie Team
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 180lbs / MASTER 1 (30+)
(Day 1)
2-34
Gotowy
Gregory Thompson
Champions Creed Martial Arts
Jesse Schmidt The Ludus Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
MEN NO GI / INTERMEDIATE (BLUE) / 148lbs / MASTER 1 (30+)
(Day 1)
42
Gotowy
Roderick Saga
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 06:00
John Martens Dallas O'Regan Brazilian Jiu Jitsu
MEN NO GI / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK) / 165lbs / ADULT
(Day 1)
4-40
Gotowy
Landon Galliott
Affinity Academy
Kavin Giroux 10th Planet Vancouver Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 195lbs / ADULT
(Day 1)
1-43
Gotowy
Aldin Bajric
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 05:00
Thando Ncube Gracie Barra Edmonton
MEN NO GI / INTERMEDIATE (BLUE) / 148lbs / ADULT
(Day 1)
43
Gotowy
Ryan Spurrier
Tristar Gym West Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:47
Gershom Quinones Carlson Gracie Team
MEN NO GI / INTERMEDIATE (BLUE) / 216lbs+ / ADULT
(Day 1)
3-45
Gotowy
Chris Falkingham
101 Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Jeremy Bell Gracie Barra Edmonton
MEN NO GI / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK) / 195lbs / MASTER 1 (30+)
(Day 1)
2-38
Gotowy
Jarrad Ladouceur
The Ludus Martial Arts Academy
Daniel May Complete Fitness Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
MEN NO GI / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK) / 165lbs / ADULT
(Day 1)
4-42
Gotowy
Michael Hay
Black Gold Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Sean Keogan Kingdom MMA
MEN NO GI / INTERMEDIATE (BLUE) / 148lbs / ADULT
(Day 1)
45
Gotowy
Nick Desanko
Kingdom MMA
Michael Stefanov Black Gold Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
MEN NO GI / BEGINNER (WHITE) / 195lbs / ADULT
(Day 1)
1-44
Gotowy
Isaac Hokanson
Carlson Gracie Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Maxime Parent Black Gold Jiu-Jitsu
MENS ABSOLUTE (NO GI) / ADVANCED (PURPLE/BROWN/BLACK)
(Day 1)
42
Gotowy
Unknown User
Kingdom MMA
Harrison Woods ON GUARD BRAZILIAN JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:44